رمانتیک‌ها به‌سادگی سورپرایز نمی‌شوند

|
آذر ۳, ۱۳۹۷
7 دیدگاه

اگر در کنارتان یک آدم رمانتیک دارید و می‌خواهید او را سورپرایز کنید اول از همه مراقب باشید خودتان غافلگیر نشوید. آن‌ها خلق‌وخوی ویژه‌ای دارند: خودشان را با هر کس و هرجایی وفق نمی‌دهند. از هر چیزی که به نظر معمولی به نظر برسد دوری می‌کنند؛ تخیلاتشان جلوتر از خودشان حرکت می‌کند؛ و اصولاً عاشق‌پیشه‌اند و از هوش عاطفی بالایی برخوردارند.

رمانتیک ها باآنکه انسان‌هایی وابسته و شدیداً مستعد اضطراب‌اند اما بسیار مهربان، خوش‌خلق و مهربان هستند. حتی اگر در بدترین شرایط روحیاتشان به هم بریزد بازهم با برخوردی مهربانانه، لبخند را فراموش نمی‌کنند. اگرچه به لحاظ شخصیتی موجودات فردگرایی هستند اما لزوماً شکل و شمایل آدم‌های منزوی را ندارند. آن‌ها در ذهنشان تنها هستند؛ هرچند روابط گسترده اجتماعی هم داشته باشند.

 

سورپرایز رمانتیک

آدم‌های رمانتیک حس ششم بسیار قوی‌ای دارند و قدرت پیش‌بینی‌شان زبانزد است؛ هرچند که آن را زیاد به نمایش نمی‌گذارند! به‌راحتی قادرند تغییرات را لمس کنند هرچند اگر با پیچیده‌ترین روش‌ها پنهان‌شده باشند. ذهنشان لایه‌لایه است و باظرافت همه‌چیز را بررسی می‌کنند. بنا براین برای پنهان‌کاری باید هنرپیشه زبردستی باشید تا بتوانید آن‌ها شگفت‌زده کنید!

آن‌ها معمولاً احساس واقعی‌شان را بروز نمی‌دهند؛ اما به شکل عجیبی آن را در ذهنشان بایگانی می‌کنند و به‌سختی آن را به فراموشی می‌سپارند. پس نگذارید رفتار مؤدبانه و لبخند همیشگی‌شان شمارا به‌اشتباه بیندازد!

آیا هنوز هم قصد سورپرایز کردن رمانتیک ها رادارید؟ …

درست است که رمانتیک‌ها آدم‌های خاصی هستند و بعد عاطفی پررنگی دارند؛ اما لزوماً غیرقابل‌دسترس و دست‌نیافتنی نیستند! کافی است تنها با روحیات آن‌ها آشنا باشید و حواستان به چینی نازک احوالاتشان باشد. دیگر همه‌چیز به‌خوبی پیش خواهد رفت.

این مقاله را مطالعه کنید

سورپرایز کردن عاشقانه کسی که دوستش دارید، یکی از لذت‌ بخش‌ترین کارهایی است که می‌توان انجام داد. تصور کنید در یک روز کاملا عادی شما او را سورپرایز کنید.

رمانتیک سورپرایز نمی شود

 

هر چیزی آن‌ها را ذوق‌زده نمی‌کند

 رمانتیک ها هم مانند ما اشیاء و آدم‌ها را به دودسته تقسیم می‌کنند: یا عادی و معمولی و یا خاص و قابل‌توجه.

اما مطمئن باشید نگاه آن‌ها با ما صدچندان متفاوت است! شاید یک شاخه گل عباسی برای ما هیچ تصویر و تعبیر خاصی نداشته باشد اما او در پیچ‌وخم تخیلاتش برای آن منظومه‌ای پر آب‌وتاب دارد که البته آن را با هیچ انگشتری جواهر نشانی تعویض نمی‌کند!

آن‌ها با ترس میانه خوبی ندارند

اگر قصد غافلگیر کردنشان رادارید هیچ‌گاه به ترساندنشان فکر نکنید! … رمانتیک‌ها ازآنجاکه از قدرت تجسم بالایی برخوردارند به‌سختی لحظه‌های ترس‌آور را فراموش می‌کنند. پس اگر نمی‌خواهید خاطره بدی از شما در ذهن او بایگانی بشود از سورپرایزهای ترس‌آور منصرف شوید؛ و به‌جای آن محیط را به سمت آرامش سوق بدهید؛ اینطوری آنها احساس امنیت می کنند.

از تماس لمسی دوری می‌کنند

رمانتیک ها معمولاً ارتباط خوبی با تماس‌های لمسی ندارند. آن‌هم به دلیل حالات روحی و ذهنی‌شان است و البته نه خلقیات نمایشی. حالا شاید به روی خودشان نیاورند و مؤدبانه از کنار آن بگذرند و حتی لبخندی هم تقدیمتان کنند! اما مطمئن باشید احساس ناخوشایند آن تا مدت‌ها در ذهنشان باقی خواهد ماند. پس زیاد در پی آغوش کشیدن و ماچ و بوسه نباشید. با حفظ فاصله معمول به یکدست دادن و فشردن شانه اکتفا کنید و از این‌که دوره‌اش کنید و دست‌به‌دست بگردانیدش بپرهیزید.

رمانتیک و سورپرایز

حضور غریبه‌ها آن‌ها را محدود می‌کند

آدم‌های رمانتیک ازآنجاکه فردگرا و خیال‌پردازند همیشه در برخورد اول نطقشان خاموش است و همه‌چیز را به سکوت برگزار می‌کنند. ابراز احساسات نمی‌کنند و خودشان را کنار می‌کشند. دلیل آن‌هم این است که هیچ تلقی‌ای از برداشت آدم‌های غریبه ندارند. بنابراین سر تکان می‌دهند و با یک لبخند اطراف را می‌پایند و اگر هم دیگر حوصله محیط را نداشته باشند به شکلی خودشان را ازآنجا بیرون می‌کشند! پس اگر می‌خواهید او را در میان جمع شگفت‌زده کنید آدم‌هایی را خبر کنید که او با آن‌ها راحت است … بگذارید جمع دوستانه باشد.

ازدحام و شلوغی آن‌ها را مضطرب می‌سازد

ازدحام و شلوغی آن‌ها را دچار اضطراب می‌کند. زود خسته می‌شوند و دیگر به آن‌ها خوش نمی‌گذرد. سعی کنید خودتان دو نفر باشید و در سکوت و آرامش هیجان‌زده‌اش کنید؛ و اگر هم قصد دارید آدم‌های دیگری هم کنارتان باشند جمع کوچکی راه بیندازید و زیاد پی رقص نور و شنیدن موزیک با صدای بلند نباشید. این‌طوری آن‌ها، هم از فضا لذت می‌برند و هم خاطره خوشی از شما خواهند داشت.

 

 

 

ثبت دیدگاه

دیدگاه ها

هیما

خیلی جذاب و دلبرانه

شنبه 10 آذر 1397

مهشاد

سلام خسته نباشد...ممنون بابت تلاش و زحمت های فراوانتون...سایت جالبی دارید...براتون آرزوی موفقیت بیش از پیش رو دارم...

شنبه 10 آذر 1397

علی

خیلی قشنگ بود مطلبتون

شنبه 10 آذر 1397

مصومه

کارتون عالییییی

دوشنبه 5 آذر 1397

مریم

یه وبلاگ زیبا با مطالب خوب ولی حیف که تعدادش کمه

دوشنبه 5 آذر 1397

مجید عباسی

سلام واقعا عالی و آموزنده بود. ممنون از سایت خوبتون....

دوشنبه 5 آذر 1397

سحر صداقتی

سلام.ممنون از محتوای مفید شما.میشه لطفاً درباره شب یلدا مقاله بذارین؟

دوشنبه 5 آذر 1397