چطور یک قرار عاشقانه بی دردسر و خاطره انگیز داشته باشیم؟

|
بهمن ۱۸, ۱۳۹۷
0 دیدگاه

قرار عاشقانه بی دردسر

دقت کردید همیشه وقتی می‌خوایم هماهنگی های تولد، سالگرد ازدواج یا هر قرار عاشقانه یا غیر عاشقانه دیگه ای رو انجام بدیم از لا‌به‌لای تلفن‌ هایی که برای هماهنگی می زنیم همه چی لو میره. لو رفتن این سورپرایز ها هم این جوریه که دقیقا چند روز مونده به قرار، ما خیلی کاراگاه طور شروع می‌کنیم تلفن‌های مشکوک کردن و من باهاتون تماس می‌گیرم گفتن. طرف هم می‌بینه نزدیک تولدش، سالگرد آشنایی یا سالگرد ازدواجمونه متوجه میشه دیگه. دقیقا به خاطر همین مساله ما فکر کردیم خوبه که توی وبسایت بهترین دیدار امکاناتی رو در اختیارتون بذاریم که بتونید به سادگی و بدون دغدغه کارهای مربوط به یک دیدار ناب مثل روز و زمان رسیدنتون به رستوران، استقبال، غذای مورد علاقتون و زمان سرو اون، دسته گل، کیک دلخواهتون، هدیه و زمان تقدیم کردنش، عکس و موسیقی زنده و کلی چیزای خوب دیگه رو به ما بسپرید.

وقتی لحظه ی دیدار نزدیک می‌شه طبیعتا دل و دست مون می‌لرزه. همین جوریش باید حواسمون باشه تیغ به غفلت گونه مون رو خراش نده یا دست صفای زلف مون رو پریشون نکنه. حالا تو این شرایط باید نگران اینم باشیم که هماهنگی رستوران و گل فروشی و آماده کردن هدیه و هزار تا ریزه کاری دیگه که می‌تونه برای بهترین همسر دنیا به شب عالی و خاطره انگیز رو رقم بزنه به درستی انجام بشه. استفاده از خدمات بهترین دیدار باعث می‌شه  از چند روز قبل تا خود روز سورپرایز همسرمون بتونیم بدون نگرانی آرامش خودمون رو حفظ کنیم و با خونسردی تمام در یک رویداد شکوهمند و فوق العاه شرکت کنیم.

قرار عاشقانه

یکی دیگه از مزیت های این کار اینه که ممکنه هیجان یا حجم کارها و هماهنگی هایی که باید انجام بدیم تا یه شب رویایی و عاشقانه رو بسازیم باعث بشه یه سری چیزا از قلم بیفته یا اصلا حواسمون نباشه که راه های خلاقانه و بهتری هم برای سورپرایز کردن وجود داره. اینجا است که وقتی در کمال آرامش و با حوصله پای لپ تاپ یا تبلت مون نشستیم، می‌تونیم فهرست بلند بالایی از جاهایی که میشه رفت، هدیه هایی که میشه تهیه کرد یا کارهای خلاقانه‌ای که می تونه به هر چه به یاد موندتری تر شدن رویداد دو نفرمون کمک کنه رو تو یه نگاه ببینم و با توجه به علاقه های همسرمون بهترین هاش رو انتخاب کنیم.

روزهای خاص یه رابطه‌ی عاشقانه فرصت‌های بی بدیلی هستن که فارغ از همه درگیری و ها پستی و بلندی های روزمره، که وجودشون طبیعی و اجتاب ناپذیره، رو به روی هم بشینیم، خاطرات مشترک مون رو مرور کنیم و یک بار دیگه به خودمون و همسرمون یاد‌آوری کنیم که بهترین اتفاق زندگی هم هستیم و قراره با تمام وجودمون از این اتفاق خوب مواظبت کنیم.

برای رزرو قرار عاشقانه، میتونید از قرارساز وبسایت بهترین دیدار کمک بگیرید.

در تمام مراحل این مسیر هیجان انگیز، هرجایی که احساس کردید نیاز به مشورت،‌ راهنمایی یا پرس و جو دارید تیم پشتیبانی ما به صورت بیست و چهار ساعته آماده ان تا کنارتون باشن.

* لحظه دیدار نزدیک است
باز من دیوانه‌ام، مستم
باز می‌لرزد، دلم، دستم
باز گویی در جهان دیگری هستم
های! نخراشی به غفلت گونه‌ام را، تیغ
های، نپریشی صفای زلفکم را، دست
و آبرویم را نریزی، دل
ای نخورده مست
لحظه دیدار نزدیک است
«مهدی اخوان ثالث»

 

برای توضیحات بیشتر مطالب بالا، توصیه میشه اینفوگرافیک زیر رو ببینید:

اینفوگرافی قرار عاشقانه

ثبت دیدگاه

دیدگاه ها