کادو سورپرایزی را چگونه به همسرمان بدهیم؟

|
آبان ۲۷, ۱۳۹۷
1 دیدگاه

خرید کادو سورپرایزی برای همسرتان و دیدن واکنش او یکی از زیباترین لحظات زندگی مشترک است.این لحظه را به‌آسانی از دست ندهید.

وقتی بهترین کادو موردنظرتان را برای سورپرایز را انتخاب کردید. حال مهم شیوه هدیه دادن است، نمی‌توان به‌سادگی فقط هدیه خود را بدهید و بگویید سورپرایز.

کادو سورپرایزی

تبدیل کادو سورپرایزی به خاطره

هرکسی می‌تواند در یک رستوران زیبا شام رزرو کند. قراردادن جعبه هدیه زیبا در کنار شمع و گل روی میز نمونه کلاسیک سورپرایز است.

برای به‌یادماندنی‌تر کردن لحظه سورپرایز ۵ روش را به شما پیشنهاد می‌دهیم :

تحویل‌دهنده غیرقابل‌پیش‌بینی

بسته‌بندی جعلی

کشف غیر منظره

نقشه گنج

مکان عاشقانه

 

تحویل‌دهنده غیرقابل‌پیش‌بینی

کادو سورپرایزی را به روش‌های مختلفی می‌توان هدیه داد. اگر نزدیک زمان تولد یا مناسبت خاصی است احتمالاً همسرتان منتظر هدیه شماست. این‌جایی است که می‌توان سردرگمی ایجاد کنید و درنهایت منجر به هیجان و خوشحالی می‌شود. برای ارسال کادو سورپرایزی خود کسی را مأمور تحویل هدیه کنید که کمترین شک را برانگیزد. کسی که گیرنده هرگز فکر نمی‌کند حامل هدیه خاص شما باشد.

به‌عنوان‌مثال می‌توانید از یک کودک درخواست کنید که جعبه هدیه شمارا به همسرتان تحویل دهد و یا باکمی خلاقیت می‌توان یک سناریو کوچک نوشت و کودک را سر راه همسرتان قرارداد. همسرتان به ذهنش هم نمی‌رسد کودکی که گم‌شده است حامل کادوی سورپرایزی همسرش باشد.

این کار را به حیوان خانگی خود نیز می‌توانید، بسپارید. کادو سورپرایزی خود را می‌توانید به‌صورت کیسه زیبایی به گردن یا پشت حیوان خانگی‌تان قرار دهید. البته همواره میزان جثه حیوان با اندازه جعبه کادو را در نظر داشته باشید.

 

بهترین کادو سورپرایزی عاشقانه

برای به‌یادماندنی‌تر کردن کادو سورپرایزی می‌توان از تحویل‌دهنده غیرقابل‌پیش‌بینی برای همسرتان کمک بگیرید.

هماهنگی با دلیوری یک رستوران و قرار دادن کادو سورپرایزی درون ظرف‌های غذا نیز می‌تواند ایده خوبی باشد. برای به‌یادماندنی‌تر کردن کادو سورپرایزی می‌توان از تحویل‌دهنده غیرقابل‌پیش‌بینی برای همسرتان کمک بگیرید.

سورپرایز کردن همسر خود را به قرار ساز بسپارید تا خودتان نیز از نتیجه شگفت زده شوید. 

بسته‌بندی جعلی

بسته‌بندی جعلی اگرچه در ابتدا کمی ناراحتی ایجاد می‌کند. اما مطمئناً تأثیر خاص خود را پس از رسیدن به کادوی اصلی می‌گذارد. نکته اصلی و انحرافی درصحنه سازی ایجاد عصبانیت و دلخوری برای چند ثانیه و دقیقه است. این کار همان حقه چند جعبه تودرتو را تداعی می‌کند.

حتماً تصاویر هدایای کم‌ارزشی که در جعبه‌های مارس دار جاگذاری شده‌اند را دیده‌اید. مثل ساعت مچی ساده و ارزان‌قیمتی که در جعبه آی واچ (Iwatch) بسته‌بندی‌شده است. یادتان باشد بازی را تا قبل از باور و دلخوری همسر ادامه دهید و بهتر است کادوی سورپرایزی خود را طوری درون همان جعبه و یا در زیر هدیه کم‌ارزش قرار دهید.

این مقاله را مطالعه کنید

من ذاتاً یک فرد درونگرا هستم و از این بابت اصلا ناراحت نیستم. همان طور که درصد بالای درونگرا بودن معایب خودش را دارد، میلیون ها مزیت ویژه ی دیگری دارد.

قبل از اقدام به بسته‌بندی جعلی کادو سورپرایزی، حتماً از میزان شوخ‌طبعی و حساسیت همسرتان مطمئن شوید.

کادوی سورپرایزی عاشقانه

کشف غیرمنتظره

برای سورپرایز کردن همسرتان می‌توانید هدیه خود را درجایی که احتمالش را نمی‌دهد پنهان کنید. برای آقایان روی صندلی ماشین و یا درون داشبورد شاید جای مناسبی باشد. برای خانم‌ها نیز می‌توان جلوی میز آرایش و یا کشو شخصی را در نظر گرفت . یادتان باشد حتماً باید کادو سورپرایزی را طوری قرار دهید که قابل‌رؤیت و کشف شدن باشد. درون یخچال نیز گزینه مناسبی است به شرطی که هدیه شما خراب نشود.

با ایجاد پیچیدگی و نکات انحرافی در نقشه گنج کادو سورپرایزی زمان بیشتری را به سرگرمی و بازی اختصاص دهید.

نقشه گنجنقشه گنج کادوی سورپرایزی

کشیدن نقشه گنج و قرار دادن نشانه‌ها و کلیدها برای یافتن کادو سورپرایزی می‌تواند ایده خوبی باشد. اصلاً نگران نباشید گرچه این کار زمان‌بر است اما هیجان خاص خودش را دارد. می‌توانید همسرتان را صبح که از خواب بیدار می‌شود با قرار دادن کلیدها و نشانه‌هایی به سمت بهترین کادو سورپرایزی هدایت کنید.

 

تهیه یک نقشه گنج می‌تواند بسیار کار راحت و سرگرم‌کننده‌ای باشد. این کار را با استفاده از فلش‌های راهنما روی دیوار و یا کف منزل نیز می‌توان انجام داد .

کادو سورپرازی در مکان عاشقانه

مکان عاشقانه

تمام زوج‌ها مکان موردعلاقه منحصربه‌فرد خود رادارند. این مکان سورپرایز کردن همسرتان جای مناسبی محسوب می‌شود. این مکان می‌تواند محل اولین قرار عاشقانه‌تان باشد یا جایی که اولین بار به عشق خود اعتراف کرده‌اید.

مهم نیست که رستوران یا پارک است یا حتی خیابانی که اولین بار در آن قدم زده‌اید. مهم خلق لحظه‌ای خاص از یادآوری خاطرات گذشته است.

تمام روش‌هایی که در فوق بدان اشاره شد برای سورپرایز کردن همسر و اهدا بهترین کادو روش‌هایی بکر  است که به میزان هیجان آن می‌افزاید.

ثبت دیدگاه

دیدگاه ها

مرضیه

سایتت مطالبش بد نیست میتونید مطالبتون رو بیشر کنید خیلی تعدادش پایینه الان

سه شنبه 6 آذر 1397